Polamer Inc
Bilety . com

Powrót Bundesligi, gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu Monachium w wygranym 2:0 wyjazdowym meczu 26 kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej z Unionem Berlin. Kapitan reprezentacji Polski w 40. minucie wykorzystał rzut karny. To 26 ligowa bramka 31-letniego napastnika w tym sezonie. Wynik meczu ustalił w 80. minucie Francuz Benjamin Pavard. Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a w bramce Unionu wystąpił Rafał Gikiewicz. W innym niedzielnym meczu Kolonia zremisowała z Mainz 2:2. Pierwszą po wznowieniu rozgrywek kolejkę Bundesligi zakończy poniedziałkowe spotkanie Werderu Brema z Bayerem 04 Leverkusen. W tabeli prowadzi Bayern (58 pkt) przed Borussią Dortmund (54 pkt) i Borussią Monchengladbach (52 pkt).