Polamer Inc
Bilety . com

Opublikowano wizerunek rowerzysty - sprawcy strzelaniny [wideo]

Chicagowska policja udostępniła kolejne zdjęcie domniemanego sprawcy, który w środę w środku dnia podjechał na rowerze do idącej ze znajomymi 28-latki i strzelił jej w plecy.

Do incydentu doszło zaledwie przecznicę od dzielnicy Loop przy 200 N. Milwaukee Avenue w dystrykcie Fulton River. Kobieta przeszła operację, jej stan jest stabilny. Na jaw wychodzą kolejne szczegóły tej sprawy. Policja ujawniła również nagranie ze sklepu rowerowego gdzie wcześniej przebywał podejrzany.

Jak poinformowali właściciele sklepu mężczyzna naprawiał zepsutą oponę. Według nich nie zachowywał się normalnie i spokojnie. Przebywał w sklepie ok. 40 minut co zarejestrowały kamery, a następnie udał się do ruchliwej dzielnicy Fulton River.

W oparciu o informacje świadków zdarzenia napastnik przejechał obok grupy ludzi, wyciągnął rękę i bez słowa oddał jeden strzał w plecy kobiety. 28-latka, pracownica pobliskiej firmy finansowej szła na lunch ze znajomymi z pracy. Policja ma do dyspozycji kilkanaście kamer ulicznych. Funkcjonariusze maja nadzieję, że ktoś rozpozna bandytę.