z ostatniej chwili:
  • Liga Narodów: Polscy piłkarze zremisowali w Guimaraes z Portugalczykami 1:1 (0:1)
Polamer Inc
Polvision

Turniej WTA: Porażka Linette w ćwierćfinale w Hiroszimie

Magda Linette odpadła z tenisowego turnieju WTA rozgrywanego na twardej nawierzchni w Hiroszimie. Polka, rozstawiona z numerem 8., w ćwierćfinale musiała uznać wyższość Chinki Qiang Wang, przegrywając 2:6, 2:6 . Mecz został przerwany na kilka minut z powodu silnych opadów deszczu.

Był to piąty pojedynek obu tenisistek w zawodowej karierze, a drugi w tym roku. Podczas lipcowego turnieju w Nanchangu w półfinale górą była zawodniczka z Tiencinu. Bilans dotychczasowych spotkań to 3-2 na korzyść sklasyfikowanej na 75. miejscu w rankingu WTA Linette. Rywalką Wang w półfinale będzie zwyciężczyni starcia Australijki Ajli Tomljanović z reprezentantką Tajwanu Su-Wei Hsieh.