Polamer Inc
Bilety . com

LEGENDS IN CONCERT! Legion Młodych Polek zaprasza!

 

W niedzielę, 23 września 2018 Legion Młodych Polek zaprasza na doroczny brunch w gościnnych salach Chateau Ritz, przy 9100 N Milwaukee Avenue w Niles.  

Główny punkt programu to „Legends in Concert” – koncert w stylu hitu telewizyjnego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym światowe przeboje ostanich kilku dekad wykonywać będą członkinie i sympatycy ogranizacji.  Do tego pyszne jedzenia, loteria z wartościowymi nagrodami (jak choćby „Noc Balowa” – czyli bilety na Bal Amarantowy 2019 i nocleg w Hotelu Hilton, w którym odbywa się bal) oraz możliwość zakupów – co lubią wszystkie panie! 

Celem wydarzenia jest stworzenie funduszu stypendialnego LYPW ale równiez zaprezentowanie polonijnych biznesów, których właścicielkami sa kobiety.  Swoja ofertę zaprezentują m.in. Ania’s Style, DejaVu KIDS, Le Obsession Boutique – nowości prosto z Europy dla dzieci i dorosłych pań i panów. Oprócz tego jesienne akcesoria z Treasure for You, szydełkowe arcydzieła „Handmade with Love” dla najmłodszych oraz folkowe cuda Anny Rapacz, a także polskie bombki, szkło artystyczne i sztuka ludowa.

 Bilety można nabyć na stronie www.lypw.org oraz przez telefon 847-689-0506.  Zapraszamy!