Bilety . com

Kobieta skazana za zabójstwo córki popełniła samobójstwo

Matka, która została skazana na cztery lata więzienia za to, że podała niepełnosprawnej córce śmiertelną dawkę leków, popełniła samobójstwo. Jej adwokat, Thomas Glascow, powiedział, że Bonnie Liltz odebrała sobie życie w sobotę wieczorem w jej mieszkaniu w  Schaumburgu. Przedawkowała leki na dwa dni przed powrotem do więzienia.

Kobieta zostawiła list pożegnalny, w którym napisała, że popełniła samobójstwo, bo nie chciała umrzeć w więzieniu. Glascow poinformował, że był z nią w piątek i wydawało się, że po spędzeniu świąt z matką i siostrą, czuje się w miarę dobrze. Dodał, że zawsze cierpiała i ostatnio spadła na wadze z 98 do 84 funtów. Miała zgłosić się do więzienia w poniedziałek.

Bonnie Liltz podczas procesu zeznała, że kiedy zaczęła poważnie chorować, martwiła się, że jej 28-letnia córka, Courtney, która miała porażenie mózgowe, trafi do instytucji społecznych i nie otrzyma opieki, której potrzebuje. Zaplanowała, że zabije córkę i popełni samobójstwo. Podała córce śmiertelną dawkę leków. Sama też chciała przedawkować, ale przeżyła.