Polamer Inc

Prezydent Trump na Twitterze składa świąteczne życzenia

HAPPY THANKSGIVING - twój kraj zaczyna sobie naprawdę dobrze radzić - napisał na Twitterze rano w czwartek prezydent Donald Trump składając Amerykanom życzenia z okazji Święta Dziękczynienia. Następnie chwalił się tym co udało mu się osiągnąć od objęcia władzy w Białym Domu.

"Wracają miejsca pracy, a giełda bije rekordy wszech czasów, wojsko staje się naprawdę silne, zbudujemy mur (red.- na granicy), V.A. (red.- departament ds. weteranów) dba o naszych weteranów, wspaniały sędzia Sądu Najwyższego, rekordowe cięcia w regulacjach i najniższe bezrobocie od 17 lat ....! - głosi świąteczny tweet prezydenta. W drugim nawiązał do swojego hasła wyborczego "MAKE AMERICA GREAT AGAIN!".

Prezydent Trump po ceremonii ułaskawienia indyka już we wtorek opuścił Biały Dom i udał się z rodziną na święta do swojej posiadłości Mar-a-Lago na Florydzie. Świąteczny poranek prezydent rozpoczął od wideokonferencji podczas, której przekazał życzenia z okazji Thanksgiving żołnierzom przebywającym w amerykańskich bazach za granicą. Żołnierzom w Afganistanie gratulował postępów walce z Państwem Islamskim. Następnie z Pierwszą Damą prezydent udał się do jednej z baz Służby Ochrony Wybrzeża na Florydzie, gdzie przy świątecznym śniadaniu spotkał się żołnierzami i ich rodzinami.