Polamer Inc

LM: Spartak zremisował z Mariborem

Spartak Moskwa zremisował z Mariborem 1:1 (0:0) w meczu grupy E 5. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Według rosyjskich komentatorów, podopieczni trenera Massimo Carrery nie wykorzystali atutu własnego boiska. Choć przez większą część meczu to oni byli górą, to jednak drużyna ze Słowenii potrafiła utrzymać ich z daleka od swojej bramki i odpowiedzieć golem, na gol.

Obie bramki padły w ostatnich minutach meczu. Najpierw w 82 minucie dla Spartaka punktował Ze Luis, a osiem minut później, tuż przed końcem meczu wyrównał Jasmin Meszanowicz. Dla Spartaka remis w meczu z Mariborem, to pogrzebana szansa na pewne wejście do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Drużynie z Moskwy pozostał jednak cień szansy w rozgrywkach play-off.

Spartak zremisował na własnym boisku z Mariborem 1:1. W drugim meczu tej grupy, FC Sevilla zremisowała z FC Liverpool 3:3 (0:3). Dwie bramki dla "The Reds" zdobył Roberto Firmino (2. i 30. min), a jedną Sadio Mane (22. min). W drugiej połowie gospodarze dogonili rywali - w 51. i 66. minucie trafił Wissiam Ben Yedder, a w trzeciej doliczonej minucie (90+3. min) gola na 3:3 strzelił Guido Pizarro. Na jedną serię gier przed końcem, w tabeli prowadzi Liverpool, który ma 9 punktów. Punkt traci Sevilla, trzy - Spartak, a siedem - Maribor. Mistrzowie Słowenii nie mają już szans nawet na grę w Lidze Europy. (IAR)