Polvision

LM: Wygrana RB Lipsk, remis w Stambule

Besiktas Stambuł zremisował z FC Porto 1:1 (1:1) w spotkaniu grupy G piątej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na 1:0 w 29. minucie trafił obrońca gości Felipe. 14 minut później wyrównał Anderson Talisca.

W drugim meczu, AS Monaco przegrało z RB Lipsk 1:4 (1:4). Wynik otworzył w 9. minucie obrońca Monaco Jemerson, który trafił do własnej bramki. Dwie bramki dla wicemistrzów Niemiec zdobył Timo Werner (9. i 31. min), a jedną Naby Keita (45. min).

Jedynego gola dla klubu z Księstwa strzelił w 43. minucie Falcao. 90 minut w drużynie gospodarzy rozegrał obrońca Kamil Glik. Besiktas zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie - ma 11 punktów, o cztery więcej od Porto i RB Lipsk, a dziewięć od AS Monaco. (IAR)