Polamer Inc

LM: Dramatyczny mecz w Sevilli

FC Sevilla zremisowała z FC Liverpool 3:3 (0:3) w meczu 5. kolejki grupy E piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla "The Reds" zdobył Roberto Firmino (2. i 30. min), a jedną Sadio Mane (22. min). W drugiej połowie gospodarze dogonili rywali - w 51. i 66. minucie trafił Wissiam Ben Yedder, a w trzeciej doliczonej minucie (90+3. min) gola na 3:3 strzelił Guido Pizarro.

W drugim spotkaniu, Spartak Moskwa zremisował z Mariborem 1:1 (1:1). W 82. minucie bramkę dla drużyny ze stolicy Rosji zdobył Ze Luis. W drugiej doliczonej minucie wyrównał Jasmin Mesanovic. Na jedną serię gier przed końcem, w tabeli prowadzi Liverpool, który ma 9 punktów. Punkt traci Sevilla, trzy - Spartak, a siedem - Maribor. Mistrzowie Słowenii nie mają już szans nawet na grę w Lidze Europy. (IAR)