Polamer Inc

Kradzież samochodu z matką i dziećmi w Wheeling

W Wheeling, na północnych przedmieściach, w niedzielę po południu, doszło do uprowadzenia samochodu z matką i dziećmi w środku. Prowadzący pojazd mąż kobiety zaparkował samochód przy Walgreensie przy 10 North Milwaukee Avenuee i wyszedł do sklepu pozostawiając auto z włączonym silnikiem.

Wykorzystał to sprawca, który wsiadł za kierownicę i odjechał. Samochód z matką z dwójką dzieci, trzyletnim i tygodniowym niemowlęciem, porzucił ponad 20 mil dalej, przy 4700 West Belmont Avenue na północnym-zachodzie Chicago. Nic im się nie stało. Napastnik zabrał kobiecie telefon komórkowy i gotówkę.

Policja poszukuje mężczyzny w wieku od 35 do 40 lat. Ma jasne oczy, ciemne włosy oraz krótki zarost. W chwili napadu miał na głowie czarną zimową czapkę. Ubrany był w puchową kurtkę w kolorze zielonym oraz spodnie typu moro w kolorze biało-czarnym i sportowe buty. Wszelkie informacje dotyczące poszukiwanego sprawcy uprowadzenia samochodu w Wheeling należy kierować do prowadzących śledztwo detektywów pod numer (847) 459-2632.