Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Irena Biały zaprasza do wzięcia udziału w konkursie “ Wszystko jest poezją”

Przede wszystkim wielkie gratulacje dla OLGI TOKARCZUK, laureatki Literackiej Nagrody Nobla! W cyklicznej audycji Ireny Biały “ O poezji i nie tylko” rozmawiamy o Pisarce i o... Edwardzie Stachurze. Zachęcamy do wysyłania wierszy na dwujęzyczny konkurs “ Wszystko jest poezją”, inspirowany postacią, legendą i twórczością Stachury. W programie również teksty Steda, w wykonaniu zespołu Stare Dobre Małżeństwo.

Czytaj dalej

Marcin Kogut o wzroście przemocy w Polsce

Marcin Kogut z zamiłowania jest podróżnikiem ale skuteczie od lat, przeciwdziała problemom społecznym jak rasizm, neofaszyzm, ksenofobia czy dyskryminacja. W ostanich latach wzrosła w Polsce przemoc, nie tylko tzw. internetowy hejt.

Czytaj dalej

Justyna Kubinska o Akcji #KASZANKA2.0

Polnijna akcja na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci oficjalnie rusza 12 października. Warto pomagać, bo dobro wraca ! Już w najbliższa sobotę zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w polonijnej imprezie charytatwynej na rzecz Hospicjum Dla Dzieci. Organizatorkami wydarzenia są nasze rodaczki: Justyna Kubinska ,Anna Debek i Joanna Sokołowska.

Czytaj dalej

Przedwyborcze spotkanie z Urszulą Zielińską

Urszula Zielińska, jedyna kandydatka Zielonych na liście do Sejmu z Nr 9. Jak mówi o sobie jest EkoPariotką, po wielu latach spędzonych na emigracji, powróciła do Kraju aby " walczyć" o Zieloną Polskę.

Czytaj dalej

Przedwyborcze spotkanie z Klaudią Jachirą

Klaudia Jachira, kandydatka do Sejmu z 13 miejsca na liście KO. Dyplomowana aktorka po PWST, zaangażowana w życie społeczne i polityczne Polski.

Czytaj dalej

Iwona Wajszczak zaprasza do Sarasoty na Florydzie w Światowy Dzień Seniora

Iwona Wajszczak zaprasza do Sarasoty na Florydzie w Światowy Dzień Seniora Specjalnie dla słuchaczy Radia 910, Pani Iwona przygotowała wirtualną podróż przez magiczne zakątki nowego osiedla domów, które czekają na Seniorów. Nieruchomości - Sarasota- Floryda - Iwona Wajszczak 1-941-685 3290.

Czytaj dalej

Z Całego Serca Gramy Polonii DILEY

Witamy serdecznie wszystkich słuchaczy Polskiego Radia 910 w New York . W dzisiejszej audycji Z CAŁEGO SERCA GRAMY POLONII przypominamy przebój tygodnia formacji Luki oraz zespół DILEY który zagościł u Nas w USA i zagrał dla Polonii swoje przeboje. DILEY znany z hitów takich jak IZA Z MATIZA , GÓRALKO MA I wiele innych przebojów to trzej przyjaciele z podstawówki...

Czytaj dalej

Jurek Owsiak dla Radia 910 NY

Na czasie czyli o " Kiełbasie Wyborczej" i rozwiewając wszystkie wątpliwości, czyli włącz i słuchaj

Czytaj dalej

Ewa Lipska w audycji O Poezji i Nie Tylko

“Kraj stanął mi w gardle. Ani go przełknąć ani wypluć...” Co w takim razie możemy zrobić? Do wysłuchania w całości wiersza “ Rekiny” Ewy Lipskiej, zapraszamy w audycji Ireny Biały “ O poezji i nie tylko”. Bohaterką programu jest znakomitą, krakowską poetką Ewa Lipska z najnowszym zbiorem wierszy “ Miłość w trybie awaryjnym”. Muzyczny wstęp: grupa The Cure z magicznym utworem z 1980 r. pt. " A Forest".

Czytaj dalej

Akcja #KASZANKA 2.0

Kolejna edycja ubiegłorocznej zbiórki na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Nazwa wzięła się od żartu Marcina Gortata, który szukał obywatela USA, który zjadłby kaszankę zasmażaną z jajkiem. Oferował za to 1000 dolarów. Amerykański korespondent RMF FM Paweł Żuchowski postanowił znaleźć Amerykanina, który zjadłby polski przysmak. Kaszankę zjadł Mark, były amerykański żołnierz...

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10