Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Wojciech Ziębowicz zaprasza na XXIX turniej piłkarski Memoriał Kazimierza Deyny

Wojciech Ziębowicz, weteran piłki nożnej na Wschodnim Wybrzeżu, doskonale znany wszystkim polonijny działacz, wspomina 30 lat isnienia Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich oraz gorąco zaprasza na XXIX Memoriał Kazimierza Deyny.

Czytaj dalej

Z CAŁEGO SERCA GRAMY POLONII cześć XI

Witajcie kochani słuchacze! Zapraszamy na jedenastą cześć audycji zt. Z CAŁEGO SERCA GRAMY POLONII i już oficjalnie możemy Was zaprosić na Roztańczony festiwal Polskiego Radia 910 NY, który odbędzie się 22 września w Riverside Manor New Jersey. Dochód z całej imprezy będzie przeznaczony na potrzeby radia. Zapewniamy ogromną ilość artystów prosto z Polski jak i lokalnych.

Czytaj dalej

Z CAŁEGO SERCA GRAMY POLONII część 10

Witamy serdecznie wszystkich słuchaczy Polskiego Radia 910 i zapraszamy do wspólnego słuchania audycji Z CAŁEGO SERCA GRAMY POLONII części X . W dzisiejszym programie: Adam Chrola, wspaniały człowiek o wielkim sercu, który kocha śpiewać. Kolejny artysta to Mr.Sebii , który utworem Na Gondoli podbił serca swoich fanów. Zespół DILEY który już niebawem będzie odbywał swoją pierwszą trasę koncertową po USA...

Czytaj dalej

Adam Kownacki dla 910

Adam Kownacki po bezdyskusyjnym zwycięstwie z Chrisem Arreolą, podbił serca kibiców kochających i pamiętających czasy prawdziwych ciężkich zawodników, reprezentujących królewską dywizję w boksie i to nie tylko w USA.

Czytaj dalej

Jurek podsumowuje XXV Festiwal Pol'and'Rock

Jurek Owsiak, twórca najbardziej zjawiskowego festiwalu, opowiada o artystach, muzyce i klimacie, który towarzyszył jubileuszowemu festiwalowi Pol'and'Rock.

Czytaj dalej

Magda Czuła zaprasza na Manhattanski koncert

Już w najbliższą niedzielę 11 sierpnia o godzinie 20:00 bedzimy mogli podziwiać, wyjątkową wokalistkę Magdę Czułą, w klimatycznym klubie The Bitter End. Zapraszamy na koncert i do wysłuchania wywiadu.

Czytaj dalej

Największy problem USA- prawo dostępu do broni

Z Piotrem Nawrotem o ostanich coraz częstszych masakrach z użyciem automatycznej broni palnej oraz o "odlotowym" Marszałku Sejmu...

Czytaj dalej

Przebojowy "Colombo"

Przedstawiamy prosto z Polski, prosto z Lublina: wokalista, kompozytor i autor tekstów, Krzysztof Dedaj popularny Colombo. Słuchacze Wschodniego Wybrzeża, poznali już pierwszy utwór Colombo zt. "I tak już bez końca" w bieżącym tygodniu promujemy wakacyjny przebój "Lato". Szukajcie artysty na FB Krzysztof Dadej Colombo oraz na kanale YouTube Colombo Music

Czytaj dalej

Godzina W w programie Ireny Biały “ O poezji i nie tylko”

" Niewiele wiem jak ty zapewne: idziemy razem patrząc czujnie: (...)” W 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wiersze Tadeusza Gajcego nabierają nowego znaczenia. Czy poecie podobałyby się obecne czasy? Co wiemy o “ Gęsiówce”? Zapraszamy do wysłuchania programu Ireny Biały “ O poezji i nie tylko”. W audycji również Ewa Demarczyk w muzycznej interpretacji wiersza Krzysztofa Kamila Baczyńskiego...

Czytaj dalej

Z CAŁEGO SERCA GRAMY POLONII nr. 9

Witamy serdecznie wszystkich słuchaczy Polskiego Radia 910am w New York . Prezentujemy Wam audycję Z CAŁEGO SERCA GRAMY POLONII nr.9... dla tych, którzy nie znoszą nudy, którzy lubią rytmy disco polo i nie tylko. Mix został przygotowany przez Dj Metey , listę muzyczną przygotowała tradycyjnie AnitaXAneta Usłyszycie między innymi DILEY który już niebawem rozpocznie swoją pierwszą trasę koncertową po USA, WEEKEND , SHYMI, SAMI , CLIVER , FISHER i innie grupy.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10