Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Reprezentacja Polski - Powołania na mecze z Macedonią Północną i Izraelem

Selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy na mecze eliminacji mistrzostw Europy 2020 z Macedonią Północną i Izraelem. W kadrze znalazło się 28 zawodników.

Czytaj dalej

NBA: Warriors mistrzami Konferencji Zachodniej [wideo]

Koszykarze Golden State Warriors pokonali Portland Trail Blazers i zostali mistrzami Konferencji Zachodniej, jednocześnie awansując do wielkiego finału ligi NBA.

Niki Lauda nie żyje, legendarny kierowca Formuły 1 zmarł w wieku 70 lat

Legendarny austriacki kierowca Formuły 1 - Austriak Niki Lauda nie żyje. Od lat miał poważne problemy z nerkami. Ostatnio z tego powodu przebywał w prywatnej klinice w Szwajcarii. Miał 70 lat.

Ranking ATP i WTA - Spadek Linette, Świątek i Hurkacza

Polscy tenisiści - Iga Świątek, Magda Linette i Hubert Hurkacz - zanotowali spadki w rankingach ATP i WTA. W rywalizacji mężczyzn liderem pozostaje Novak Djoković.

NBA - Raptors wygrali z Bucks w 3. meczu

Toronto Raptors wygrali po dwóch dogrywkach we własnej hali z Milwaukee Bucks 118:112 w niedzielnym meczu finału Konferencji Wschodniej playoffs ligi NBA.

MLS: Fire przegrali z Earthquakes

W lidze MLS Chicago Fire przegrali z San Jose Earthquakes 1:4. Jedynego gola dla Fire zdobył Aleksandar Katai.

NHL: Blues pokonali Sharks w 5. meczu

W piątym finałowym meczu Konferencji Zachodniej NHL St. Louis Blues okazali się lepsi od San Jose Sharks, wygrywając 5:0. W serii do czterech zwycięstw St. Louis Blues prowadzą już 3:2.

Ekstraklasa - Piast Gliwice mistrzem Polski

Piast Gliwice po raz pierwszy w historii został piłkarskim mistrzem Polski. Gliwiczanie (72 pkt) w meczu ostatniej, 37. kolejki ekstraklasy po golu Piotra Parzyszka w 27. minucie pokonali u siebie Lecha Poznań 1:0 (1:0) i zapewnili sobie tytuł.

Primera Division - Porażka Realu Madryt

Real Madryt przegrał z Realem Betis 0:2 (0:0) w meczu ostatniej, 38. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Gole dla drużyny Quique Setiena strzelili Loren Morón (61') i Jesé Rodríguez (75'). T

ATP Rzym - Nadal pokonał Djokovicia w finale

Hiszpan Rafael Nadal wygrał tenisowy turniej ATP na kortach ziemnych w Rzymie. Rozstawiony z numerem drugim Nadal pokonał lidera światowego rankingu, Serba Novaka Djokovicia 6:0, 4:6, 1:6.