Bilety . com

W kategorii

Tour de France: Bodnar wygrał 20. etap, Kwiatkowski drugi!

Maciej Bodnar z grupy Bora-Hansgrohe wygrał 20. etap kolarskiego wyścigu Tour de France. Drugie miejsce ze stratą sekundy zajął inny Polak, Michał Kwiatkowski (Sky). Pierwszą trójkę uzupełnił lider "Wielkiej Pętli", Brytyjczyk Christopher Froome (Sky), który przegrał z Bodnarem o 6 sekund. Trzeci z biało-czerwonych, Paweł Poljański (Bora-Hansgrohe) zajął 88. miejsce ze stratą 2 minut i 44 sekund.

Czytaj dalej

ATP Newport: Amerykanie uzupełnili grono półfinalistów

Reprezentanci gospodarzy: John Isner i Bjorn Fratangelo uzupełnili grono półfinalistów rozgrywanego na trawiastych kortach tenisowego turnieju ATP w amerykańskim Newport.

Kolejna kontuzja Severin Freunda

Severin Freund zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie i nie wystąpi na rozpoczynających się 9 lutego przyszłego roku igrzyskach olimpijskich w Pjongczang. Niemiecki skoczek narciarski doznał urazu w czwartek w Oberstdorfie.

Złoty Puchar CONCACAF: Meksyk i Jamajka w półfinale

Drużyny Meksyku i Jamajki awansowały do półfinału rozgrywanego w Stanach Zjednoczonych Złotego Pucharu CONCACAF, turnieju o mistrzostwo Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w piłce nożnej. Meksykanie pokonali zespół Hondurasu 1:0 (1:0). Zwycięską bramkę zdobył Rodolfo Pizarro (4.).

Jagielonia odpadła z rywalizacji o grę w Lidze Europy

Piłkarze Jagiellonii Białystok odpadli z rywalizacji o grę w Lidze Europy. W rewanżowym meczu II rundy kwalifikacji przegrali u siebie FK Gabala 0:2 (0:1); w Azerbejdżanie było 1:1. W 18. minucie rewanżu po dość przypadkowym strzale gola zdobył Ilgar Gurbanow; w 89. minucie wynik meczu ustalił Filip Ozobić.

Tour de France: Barguil wygrał 18. etap; Froome liderem

Francuz Warren Barguil wygrał 18. etap kolarskiego Tour de France; liderem klasyfikacji łącznej pozostaje Christopher Froome. Losy drugiego alpejskiego etapu w tegorocznej Wielkiej Pętli rozstrzygnęły się na finałowym podjeździe na przełęcz Izoard.

USA i Kostaryka w półfinale Złotego Pucharu CONCACAF

Piłkarze Stanów Zjednoczonych i Kostaryki awansowali do półfinału Złotego Pucharu CONCACAF - mistrzostw strefy Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów. Amerykanie w ćwierćfinale, wygrali z Salwadorem 2:0, a Kostaryka pokonała 1:0 Panamę.

Tour de France: Roglic wygrał 17. etap, Froome nadal liderem

Słoweniec Primoz Roglic (Lotto-Jumbo) wygrał 17. etap - z La Mure do Serre-Chevalier - kolarskiego wyścigu Tour de France. Liderem pozostaje Brytyjczyk Christopher Froome (Sky). Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej stracił Włoch Fabio Aru (Astana).

Legia awansowała do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów

Piłkarze Legii Warszawa awansowali do 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Podopieczni trenera Jacka Magiery po raz drugi wygrali z IFK Mariehamn - tym razem u siebie 6:0. W pierwszym meczu był wynik 3:0.

Tour de Frace: Kittel wycofał się

Marcel Kittel wycofał się z udziału w kolarskim Tour de France. Niemiec był liderem klasyfikacji punktowej. Na 20. kilometrze dzisiejszego etapu, pierwszego w Alpach uczestniczył w kraksie, po czym wrócił na rower.