Bilety . com

W kategorii

Pediatra ma zapłacić 48 mln rodzinie zakatowanej 8-latki

Ława przysięgłych sądu powiatu Cook orzekła, że prominentny lekarz pediatra ma zapłacić rodzinie nieżyjącej 8-latki odszkodowanie w wysokości 48 milionów dolarów. Dr Norell Rosado został oskarżony o zaniedbania, które doprowadziły do śmierci Gizzell Ford. Została zakatowana przez swoją babkę, Helen Ford, w 2013 roku.

Czytaj dalej

CTA podwyższy ceny biletów o 25 centów

Zarząd CTA jednogłośnie zatwierdził w środę podwyżke cen biletów. Koszt jednorazowego przejazdu autobusem i kolejką będzie wyższy o 25 centów. Nowe ceny będą obowiązywać od 7 stycznia po zatwierdzeniu podwyżki przez Regionalną Agencję Transportu, która zbiera się w czwartek.

Czytaj dalej

Poranne opóźnienia kolejki CTA na niebieskiej linii

Problemy podróżnych w środę korzystających z kolejki CTA na jej niebieskiej linii spowodowane były stanem torów na odcinku między stacjami Belmont i California, który został zamknięty dla ruchu.

Czytaj dalej

Trener gimnastyki z Westmont oskarżony o molestowanie

Były zawodnik, a następnie trener gimnastyki sportowej, Todd Gardiner, został dożywotnio zdyskwalifikowany przez Amerykańską Federację Gimnastyczną.

Czytaj dalej

Mieszkanka Park Ridge znaleziona martwa w West Rodgers Park

Zwłoki kobiety znalezione w nocy z poniedziałku na wtorek przy parkingu sklepu Target w dzielnicy West Rodgers Park na północnym-zachodzie Chicago, to ciało 42-letniej mieszkanki Park Ridge.

Czytaj dalej

14-latek ranny w strzelaninie po kradzieży samochodu

14-letni chłopiec z raną postrzałową trafił do szpitala po strzelaninie, która zakończyła się policyjnym pościgiem za skradzionym samochodem. Auto prowadzone przez nastolatkę rozbiło się wjeżdżając do budynku Biblioteki Publicznej przy 6100 South Kedzie na południowym-zachodzie Chicago.

Czytaj dalej

Mieszkaniec Chicago oskarżony o kradzież samochodów w Oak Park

Mieszkaniec Chicago został oskarżony o trzykrotne uprowadzenie samochodów w okresie od 22 września do 7 października na terenie Oak Park, na zachodnich przedmieściach.

Czytaj dalej

Mężczyzna zastrzelony przed Walmartem w Waukegan

Na parkingu przed Walmartem w Waukegan, na północnych przedmieściach, odnaleziono ciało zastrzelonego mężczyzny. Policjanci około godz. 6.00 wieczorem w poniedziałek zostali poinformowani zostali o wypadku i strzelaninie przy 3900 Fountain Square.

Czytaj dalej

Burmistrz ogłosił Chicago "Trump-Free Zone" (WIDEO)

Burmistrz Rahm Emanuel ogłosił miasto Chicago "Trump-Free Zone" - deklaracja o strefie wolnej od wpływów republikańskiego prezydenta padła w poniedziałek wieczorem w programie rozrywkowym "The Late Show" Stephena Colberta .

Czytaj dalej

18-letni uczeń ofiarą strzelaniny na zachodzie Chicago

Jedną z dwóch śmiertelnych ofiar strzelanin, do których doszło w poniedziałek na terenie Chicago był 18-letni uczeń szkoły średniej Westside Holistic Leadership Academy.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10