Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Obama poparł J.B. Pritzkera w wyborach na gubernatora Ilinois (WIDEO)

Były prezydent Barack Obama oficjalnie poparł kandydaturę demokraty J.B. Pritzkera na gubernatora Illinois. Zrobił to w nagraniu, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych. „

Czytaj dalej

Polak z Schaumburga uratował mieszkankę South Barrington z płonącego auta

Władze South Barrington, na północno-zachodnich przedmieściach, wręczyły mieszkańcowi Schaumburga, Mattowi (Maciejowi) Kosiarskiemu nagrodę Lifesaving Award, za uratowanie życia 61-letniej mieszkańce tego miasta.

Czytaj dalej

Ostrzeżenie przed kąpielami w jeziorze Michigan

Do środy będzie obowiązywać ostrzeżenie przed kąpielami w jeziorze Michigan w Illinois i północno-zachodniej Indianie. Fale miejscami mogą osiągać wysokość do pięciu stóp do ośmiu stóp - wynika z komunikatu Krajowego Centrum Meteorologicznego.

Czytaj dalej

Nippon Sharyo zamyka fabrykę w Rochelle

Japońska firma Nippon Sharyo ogłosiła zamknięcie w tym miesiącu swojej fabryki w Rochelle w północno-zachodniej części Illinois. Powodem takiej decyzji kierownictwa korporacji jest niewypełnienie zobowiązań kontraktowych na dostawę 130 wagonów firmie Amtrak.

Czytaj dalej

Poszukiwani 16-latek i 17-latek zostali zastrzeleni

Ciała dwóch poszukiwanych od piątku nastolatków znaleziono w nocy z niedzieli na poniedziałek, na trawniku placu przy East 131st Street i South Rhodes Avenue na osiedlu Golden Gate w dzielnicy Riverdale, na południu Chicago.

Czytaj dalej

Dwóch chłopców utonęło w jeziorze Michigan w Indianie

Zmarł chłopiec, którego w sobotę ok. godz. 5.40 po południu wyłowiono z jeziora Michigan przy plaży w Indianie. 14-letni Malik Freeman był w stanie krytycznym, kiedy przetransportowano go do szpitala dziecięcego Comera w Chicago.

Czytaj dalej

Prezydent mianował kandydata na prokuratora federalnego w centralnym Illinois

Prezydent Donald Trump mianował prokuratora stanowego w powiecie Sangamon, Johna Milhisera, na prokuratora federalnego Dystryktu Centralnego Illinois. Obejmuje on 46 powiatów położonych w samym środku Illinois.

Czytaj dalej

Strzelanina podczas turnieju koszykówki na północy Chicago

Co najmniej 23 osoby, w tym jedna śmiertelnie, zostały postrzelone w strzelaninach, do których doszło na terenie Chicago w ciągu 12 godzin - od sobotniego popołudnia do niedzieli rano.

Czytaj dalej

Sklep Google powstanie w Fulton Market

Google planuje wynajęcie kilku połączonych dwupiętrowych budynków pomiędzy 845 i 853 West Randolph Street w dystrykcie Fulton Market na zachodzie Chicago i otwarcie w nich firmowego sklepu o powierzchni 14 tysięcy stóp kwadratowych.

Czytaj dalej

Zawodnik MMA sprawcą śmiertelnego wypadku w Schaumburgu

25-letni mieszkaniec Streamwood, zawodnik mieszanych sztuk walk MMA, Feroz Khan, został w piątek oskarżony o spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10