Polvision

W kategorii

Debata demokratycznych kandydatów na gubernatora

Kandydaci Partii Demokratycznej ubiegający się o nominację w przyszłorocznych wyborach na gubernatora wzięli udział w debacie zorganizowanej w auli Aurora University, na zachodnich przedmieściach.

Czytaj dalej

Niezależny dziennikarz może zeznawać w procesie Van Dyke'a

Sędzia prowadzący proces byłego policjanta Jasona Van Dyke’a, oskarżonego o morderstwo 17-letniego Laquana McDonalda, zgodził się we wtorek z argumentami obrony i zezwolił na przesłuchania dziennikarza Jamiego Kalvena.

Czytaj dalej

Mieszkanka Chicago oskarżona o defraudację z Medicaid

Mieszkanka Chicago została oskarżona we wtorek o zdefraudowanie blisko miliona dolarów z funduszów stanowego ubezpieczenia zdrowotnego Medicaid i kradzież danych osobowych pracownika.

Czytaj dalej

Samochód z komendantem brał udział w kolizji na Dan Ryan

Samochód, którym podróżował komendant chicagowskiej policji Eddie Johnson, prowadzony przez jednego z funkcjonariuszy, brał udział w niegroźnym wypadku we wtorek w samo południe na autostradzie Dana Ryana.

Czytaj dalej

Gubernator opublikował rozliczenie podatkowe za 2016 r.

Gubernator wraz z żoną zarobili w ubiegłym roku ponad 90,7 mln dolarów i od tego dochodu zapłacili podatki w wysokości 22,9 mln dol. - wynika z opublikowanego we wtorek rozliczenia podatkowego Bruce'a i Diany Rauner.

Czytaj dalej

Matka 6-latka oskarżona o spowodowanie wypadku po alkoholu

31-letnia mieszkanka Cicero usłyszała zarzut spowodowania groźnego wypadku prowadząc samochód pod wpływem alkoholu, w którym ucierpiał jej 6-letni syn. W nocy z soboty na niedzielę, Gladys Ruvira Garcia wjechała swym samochodem do zbiornika retencyjnego w pobliżu Aurory.

Czytaj dalej

Mniej śmiertelnych wypadków spowodowanych przez nastolatków

Ilość wypadków śmiertelnych, do który doszło w ub. roku w Illinois z udziałem nastoletnich kierowców, była mniejsza o blisko połowę niż przed dekadą - wynika z raportu opublikowanego w poniedziałek przez biuro sekretarza stanu.

Czytaj dalej

Chicago walczy o siedzibę Amazona

Burmistrz Rahm Emanuel i gubernator Bruce Rauner potwierdzili , że poniedziałek miasto Chicago rozpoczęło oficjalne starania o wybudowanie u nas siedziby firmy Amazon, która będzie drugą w Ameryce Północnej (HQ2).

Czytaj dalej

Śmiertelny wypadek w powiecie Kane mógł mieć związek ze strzelaniną

Biuro szeryfa powiatu Kane we współpracy z policją z Aurory, na zachodnich przedmieściach, prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku, w którym zginęły dwie osoby, a trzy inne zostały ciężko ranne.

Czytaj dalej

Mężczyzna wypadł z okna hotelu w centrum

Mężczyzna wypadł w poniedziałek po południu z okna hotelu w centrum miasta. Dyrekcja LondonHouse Hotel przy 85 East Wacker Drive poinformowała, że wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER