Bilety . com

W kategorii

Śledztwo ws. Lighthouse Christian Academy w Lansing

Do sądu federalnego w Chicago wpłynął wniosek FBI z prośbą o dokonanie przeszukania nieruchomości oraz sprawdzenia dokumentów związanych z działalnością Lighthouse Christian Academy w Lansing, na południowych przedmieściach. Założycielka i dyrektorka szkoły Pamela Strain, podejrzana jest o zdefraudowanie od 2005 roku 2 milionów 700 tysięcy dolarów z funduszy tej placówki.

Czytaj dalej

Mieszkaniec Coal City oskarżony o morderstwo barmanki z Joliet

Biuro prokuratora powiatu Kankakee oskarżyło o morderstwo barmanki z Joliet, mieszkańca Coal City, 32-letniego Jeremy’ego Boshearsa. Mężczyzna zaczął spotykać się z 24-letnią Kaitlyn Kearns około dwóch tygodni przed dokonaniem zbrodni.

Czytaj dalej

Pastor Jesse Jackson choruje na Parkinsona

Pastor Jesse Jackson ujawnił, że jest chory na Parkinsona. Mieszkający w Chicago polityczny aktywista związany z Partią Demokratyczną opublikował oświadczenie, w którym napisał że choroba uniemożliwia mu wykonywanie podstawowych czynności.

Czytaj dalej

Wizyta zastępcy prokuratora generalnego w Chicago

Chicago jest jednym z najwspanialszych miast Ameryki, ale ma problem z przestępczością – mówił w piątek w czasie konferencji komisji ds. przestępczości w naszym mieście człowiek numer 2 w departamencie sprawiedliwości. Rod Rosenstein powstrzymał się od użycia tak ostrych sformułowań jak prezydent Trump, który sytuację w Chicago określił mianem totalnej katastrofy.

Czytaj dalej

Mieszkaniec Elgin oskarżony o brutalne morderstwo matki

Prokuratura formalnie postawiła zarzuty 55-letniemu mężczyźnie z Elgin oskarżonemu o brutalne morderstwo matki. Rozczłonkowane zwłoki 76-letniej Gail Peck znaleziono 28 października w zatoce przy ulicy Diversey.

Czytaj dalej

Ceremonia zapalenia światełek na choince w parku Millenium

O nadchodzącej zimie i sezonie świątecznym mieszkańcom Chicago przypomina nie tylko spadek temperatury, ale choinka, która stoi w parku Millenium. Już w piątek o godz.6.00 wieczorem odbędzie się 104. doroczna ceremonia zapalenia światełek na miejskiej choince.

Czytaj dalej

Dziecko wśród ofiar strzelaniny na Dan Ryan

Jedna osoba zginęła, a trzy inne zostały ranne, w tym dziecko, w strzelaninie na autostradzie Dana Ryan, do której doszło w czwartek po godz.5.00 po południu.

Czytaj dalej

Nowy sezon na miejskich lodowiskach

Rusza nowy sezon na miejskich lodowiskach w Chicago. Już dzisiaj zostaną otwarte te najbardziej popularne w centrum miasta: McCormick Tribune Ice Rink i Maggie Daley Park. Wejścia na obiekty są darmowe.

Czytaj dalej

Morderstwo barmanki z Joliet

Poszukiwana od początku tygodnia barmanka z Joliet została zastrzelona. Biuro szeryfa powiatu Will poinformowało o odnalezieniu zwłok 24-letniej Kaitlyn Kearns w pobliżu miejscowości St. Anne w powiecie Kankakee, na dalekich południowych przedmieściach.

Czytaj dalej

W chicagowskim sądzie pozew po maskarze na koncercie w Las Vegas

W sądzie w Chicago złożono pozew w imieniu 14 osób, które uczestniczyły w koncercie muzyki country w Las Vegas, gdy sprawca masakry – Stephen Paddock otworzył ogień. Wśród pozwanych jest hotel i kasyno MGM. Osoby wymienione w pozwie stwierdzają, że traumatyczne przeżycia spowodowały u nich trwały uszczerbek na zdrowiu psychicznym.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER