Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Chemikalia wyciekły do rzeki w Indianie

Burmistrz Portage w Indianie potwierdził, że stanowi urzędnicy zwlekali kilka dni zanim powiadomili o chemicznym wycieku do rzeki Little Calumet. Chemikalia dostały się do rzeki z huty ArcelorMittal Burns Harbor.

Czytaj dalej

60 sztuk broni w domu na zachodzie Chicago

Dwie osoby zostały aresztowane w związku z zarekwirowaniem przez policję 60 sztuk broni w domu w dzielnicy Lawndale na zachodzie Chicago.

Czytaj dalej

61. edycja pokazów Air and Water Show w Chicago

Już w ten weekend w Chicago "Air & Water Show 2019". Władze miasta szacują, że jak co roku akrobacje powietrzne i pokazy wodne na jeziorze Michigan obejrzą prawie dwa miliony widzów.

Czytaj dalej

Funkcjonariusz stanowej policji postrzelony przed domem w Wheeling

Funkcjonariusz stanowej Illinois został w czwartek wieczorem postrzelony podczas doręczania sądowego nakazu rewizji i aresztowania w domu w Wheeling, na północno zachodnich przedmieściach.

Czytaj dalej

Mieszkaniec Gurnee oskarżony o przestępstwo z nienawiści

Mieszkaniec Gurnee został oskarżony o przestępstwo z nienawiści. 67-letni Joseph Zens miał zaatakować motocyklistę podróżującego z flagą Meksyku.

Czytaj dalej

Wandal aresztowany. Zniszczył 47 samochodów w garażach w centrum

Chicagowska policja aresztowała w czwartek mężczyznę poszukiwanego w związku z wandalizmem w garażach parkingowy w centrum miasta. Od początku tygodnia w trzech różnych incydentach zniszczonych zostało w sumie 47 samochodów.

Czytaj dalej

47-latek z Park Ridge nie przyznał się do zabójstwa matki

47-letni David Krystyniak oskarżony o zabójstwo matki w ich domu w Park Ridge, na północno zachodnich przedmieściach, nie przyznaje się do winy.

Czytaj dalej

Mieszkaniec Gary oskarżony o morderstwo zaginionej 27-latki

Mieszkaniec Gary w Indianie został oskarżony o morderstwo 27-letniej kobiety, której zwłoki znaleziono w lesie na południowych przedmieściach Chicago.

Czytaj dalej

Dorothy Brown nie będzie ubiegać się o kolejną kandencję

Sekretarz sądu okręgowego powiatu Cook Dorothy Brown, której biuro przez lata było objęte śledztwem federalnym, ogłosiła w środę, że nie będzie ubiegać się o reelekcję. Stanowisko to Brown zajmowała przez prawie dwie dekady.

Czytaj dalej

Gorączka Zachodniego Nilu w Illinois. Zachorował mieszkaniec Chicago

Pierwszy w tym roku przypadek gorączki Zachodniego Nilu potwierdzono w Illinois. Pod koniec lipca zachorował 70-letni mieszkaniec Chicago - poinformował Stanowy Departament Zdrowia Publicznego (IDPH).

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10