Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Rewizja FBI w biurze radnej Carrie Austin

Agenci federalni dokonali w środę rewizji biura radnej Carrie Austin z 34.okręgu. FBI wtargnęło z nakazem sądowym do biura przy West 111st Street na południu Chicago. Radnej nie postawiono żadnych zarzutów.

Czytaj dalej

Śmiertelny wypadek z udziałem ciężarówki na I-94 w Wisconsin [wideo]

Co najmniej dwie osoby zginęły, a wiele innych zostało poważnie rannych, w wypadku z udziałem ciężarówki na autostradzie nr 94 w powiecie Racine w Wisconsin.

Czytaj dalej

Policjanci oczyszczeni z zarzutów ws. strzelaniny w Mount Greenwood

Dwóch chicagowskich policjantów zostało oczyszczonych z zarzutów postawionych im w związku ze śmiertelnym postrzelaniem czarnoskórego mężczyzny w 2016 r. w Mount Greenwood, południowo zachodniej dzielnicy.

Czytaj dalej

Poszukiwany sprawca pięciu napadów na banki w Chicago

FBI opublikowało zdjęcie sprawcy pięciu napadów na banki w Chicago, do których doszło od początku tego roku. W poniedziałek ok. godz. 5.50 po południu czarnoskóry mężczyzna obrabował oddział banku TCF w sklepie Jewel-Osco przy 5516 N. Clark Ave. w dzielnicy Andersonville na północy miasta.

Czytaj dalej

Były radny nie przyznał się do winy

Były chicagowski radny Proco “Joe” Moreno nie przyznał się do winy - poinformował we wtorek jego adwokat. Moreno usłyszał zarzuty związane z oszustwami ubezpieczeniowymi, składaniem fałszywego zgłoszenia o kradzieży samochodu oraz utrudnianiem śledztwa.

Czytaj dalej

Funkcjonariusz biura szeryfa postrzelił 16-latka podczas próby kradzieży jego Corvetty

Funkcjonariusz biura szeryfa powiatu Cook postrzelił nastolatka podczas próby kradzieży jego Corvetty w myjni samochodowej w dzielnicy Little Village.

Czytaj dalej

Komendant Johnson opuścił w poniedziałek szpital Rush [wideo]

Komendant chicagowskiej policji Eddie Johnson w poniedziałek po południu opuścił szpital uniwersytecki Rush. W piątek u Johnsona podczas rutynowego badania wykryto skrzep krwi w płucach.

Czytaj dalej

Atak na ścieżce rekreacyjnej w Busse Woods

Policja poszukuje sprawców, którzy pobili i obrabowali 55-letniego mężczyznę przebywającego na ścieżce rekreacyjnej w Busse Woods niedaleko Elk Grove Village, na północno zachodnich przedmieściach.

Czytaj dalej

Strzały w pobliżu Stanowego Parku Channahon

Mężczyzna zginął, a kobieta została ciężko pobita w jednym z domów w pobliżu Stanowego Parku Channahon, na południowo zachodnich przedmieściach. Policja poinformowała, że zdarzenie miało podłoże przemocy domowej.

Czytaj dalej

Tornada w Indianie [wideo]

Tornada, które uderzyły w niedzielę w środkowej części Indiany, spowodowały zniszczenia i awarię prądu. Nikt nie został ranny.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10