Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Zwolniono zatrzymanych ws ataku na Smolleta

Zwolniono zatrzymanych w piątek dwóch mężczyzn w sprawie o pobicie 36-letniego Jussiego Smolletta, aktora znanego z serialu "Empire".

Czytaj dalej

Dan Hynes przedstawił propozycje budżetowe dla Illinois

Dan Hynes, jeden z zastępców gubernatora Illinois J.B. Pritzkera, przedstawił propozycje rozwiązania problemów finansowych naszego stanu.

Czytaj dalej

Narkotyki w wynajętym samochodzie

24-letni Paweł Borowski-Beszta z Chicago został aresztowany i oskarżony o posiadanie i transport znacznej ilości narkotyków. Mężczyznę zatrzymano w czwartek podczas rutynowej kontroli drogowej na ulicy Roosevelt Road w okolicach Racine Avenue.

Czytaj dalej

Księgowy sprzeniewierzył 55 mln z konta klienta

45-letni Sultan Issa z Hinsdale, na zachodnich przedmieściach, został oskarżony przez sąd federalny w Chicago o zdefraudowanie ponad 55 milionów dolarów należących do jednego ze swoich klientów.

Czytaj dalej

Strzelanina w zakładach przemysłowych w Aurorze

Pięć osób zginęło w strzelaninie, do której doszło w piątek po południu w zakładach przemysłowych w Aurorze na zachodnich przedmieściach. Sprawca też nie żyje. W ataku rannych zostało pięciu policjantów.

Czytaj dalej

14-latka oblała koleżankę wybielaczem podczas bójki w szkole

14-letnia uczennica szkoły średniej South Elgin High została aresztowana za czynną napaść na koleżankę i trzech pracowników szkoły. Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 7.00 rano.

Czytaj dalej

Civic Federation przedstawia propozycje budżetowe dla Illinois

Civic Federation, organizacja badawcza działająca na rzecz maksymalizacji jakości i opłacalności usług publicznych w naszym stanie, opublikowała swoją propozycję budżetu Illinois.

Czytaj dalej

27-latek śmiertelnie postrzelony w głowę w West Rogers Park

Mężczyzna zginął, a drugi został ciężko ranny w strzelaninie, do której doszło w nocy z czwartku na piątek w dzielnicy West Rogers Park. O godzinie 11:30 w nocy do zaparkowanego auta przy 6500 North Albany Avenue podjechała czarna Toyota Rav4.

Czytaj dalej

Kobieta śmiertelnie potrącona przez pociąg CTA

Kobieta zginęła na torach potrącona przez kolejkę CTA. Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na stacji Clinton przy 540 West Lake Street w dzielnicy Fulton River District.

Czytaj dalej

Nagranie wideo obciążające R. Kelly'ego

Prawnik Michael Avenatti, reprezentujący głównego świadka w sprawie przeciwko R. Kelly'emu, przekazał prokurator stanowej w powiecie Cook nagranie, które ma obciążać gwiazdora R&B.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10