Bilety . com

W kategorii

19-latek z Tinley Park śmiertelnie potrącony przez pociąg

19-letni mieszkaniec Tinley Park, na południowo-zachodnich przedmieściach, został we wtorek wieczorem śmiertlenie potrącony przez pociąg towarowy należący do Iowa Interstate Railroad.

Czytaj dalej

Kradzież 100 tys. dol. z katedry Holy Name

Chicagowska policja (CPD) wszczęła dochodzenie w sprawie kradzieży 100 tysięcy dolarów przekazanych w składkach przez wiernych, na działalność katedry Holy Name w centrum miasta przy 730 West Wabash.

Czytaj dalej

Wypadek z udziałem policyjnego samochodu w Roseland

Trzy osoby zostały ranne w wypadku drogowym z udziałem policyjnego radiowozu, do którego doszło w środę o godzinie 6.10 wieczorem w okolicach 11100 South Cottage Grove w dzielnicy Roseland, na południu miasta.

Czytaj dalej

Kobieta zasztyletowana w dzielnicy Chicago Lawn

28-letnia kobieta została w nocy znaleziona ciężko ranna przed swoim samochodem zaparkowanym przy 6000 South Sacramento Avenue w dzielnicy Chicago Lawn, na południowym-zachodzie miasta.

Czytaj dalej

Papierosy od 21 lat w Illinois? Senat przyjął ustawę

Stanowy Senat przegłosował w środę podniesienie wieku uprawniającego do zakupu papierosów i innych wyrobów tytoniowych z 18. do 21. roku życia. Ustawa przeszła stosunkiem głosów 35-20.

Czytaj dalej

Ciało mężczyzny na parkingu na O'Hare

Na jednym z parkingów lotniska O’Hare w środę o godzinie 10:45 w nocy odnaleziono ciało nieprzytomnego mężczyzny. Przewieziono go do szpitala Presence Resurrection Medical Center, gdzie stwierdzono jego zgon.

Czytaj dalej

Zamrożone zarobki członków Rady Powiatu DuPage

Członkowie Rady Powiatu DuPage zadecydowali o zamrożeniu do 2022 roku swoich wynagrodzeń, które wynoszą 52 tysiące dolarów. Jednocześnie zatwierdzili 2-procentowy wzrost płac w 2019 i 2020 roku dla szeryfa, skarbnika, regionalnego kuratora szkolnictwa i sekretarza powiatu DuPage.

Czytaj dalej

Dwulatek postrzelony w Joliet

2-letnie dziecko zostało postrzelone w nogę we wtorek wieczorem w Joliet na południowo-zachodnich przedmieściach. Strzały padły ok. godz.8.00 wieczorem z SUV przejeżdżającego obok domu przy 400 Landau Street.

Czytaj dalej

Marynarz oskarżony o kradzież granatów z niszczyciela

Marynarz stacjonujący w jednostce Naval Station Great Lakes w Waukegan, został aresztowany we wtorek w związku z kradzieżą w lutym 2017 roku 20 ręcznych granatów z niszczyciela USS Pinckney.

Czytaj dalej

Pożar w wieżowcu Mallers Building

Dwóch strażaków zostało lekko rannych w pożarze wieżowca Mallers Building w centrum Chicago. W 21-piętrowym budynku przy 5 South Wabash Avenue znajdują się znane sklepy jubilerskie, zajmujące 13 najniższych kondygnacji.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10