Polamer Inc
Wigilia

W kategorii

Chicago: kradzież samochodu i śmiertelny wypadek na południu miasta

Nastolatek zginął, a dwoje innych młodych ludzi zostało rannych w wypadku drogowym w dzielnicy Fernwood, na południu Chicago.

Czytaj dalej

Chicago: 2 porwanym osobom udało się uciec

Dwie osoby zostały porwane minionej nocy w północno-zachodniej dzielnicy Chicago. Napastnicy podawali się za policjantów.

Czytaj dalej

Chicago: sprzedano 50 proc. akcji Vista Tower

Firma deweloperska z Chicago Magellan Development Group sprzedała 50 procent akcji Vista Tower dwóm inwestorom: BLG Capital Advisors z Chicago i Winter Properties z Nowego Jorku.

Czytaj dalej

Illinois: była doradczyni sekretarz sądu okręgowego z wyrokiem

58-letnia Beena Patel, była główna doradczyni sekretarz sądu okręgowego powiatu Cook Dorothy Brown, usłyszy dzisiaj wyrok w swojej sprawie o składanie fałszywych zeznań przed federalną ławą przysięgłych

Czytaj dalej

Chicago: 19-latek oskarżony o morderstwo pielęgniarza

19-letni Armando Lopez z Chicago został oskarżony o zabójstwo 32-letniego pielęgniarza Franka Aguilara. Do zdarzenia doszło w nocy 12 listopada w w dzielnicy Little Village na zachodzie Chicago.

Czytaj dalej

Rodzina z Chicago wśród osób poszukiwanych po wybuchu wulkanu

Rodzina z Chicago jest wśród osób, które są poszukiwane po wybuchu wulkanu w Nowej Zelandii. Nadal nieznany jest los 13-letniego Matthew Hollandera, 16-letniego Berenda, 48-letniego Martina i 50-letniej Barbary.

Czytaj dalej

Illinois: dyrektor szkoły podstawowej zawieszony w obowiązkach

Dyrektor szkoły podstawowej w Zion oskarżony o molestowanie seksualne nieletniej uczennicy został zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych.

Czytaj dalej

Chicago: policyjny radiowóz ostrzelany na południu miasta

Radiowóz chicagowskiej policji został ostrzelany minionej nocy w dzielnicy South Shore na południu miasta. Funkcjonariusze nie odpowiedzieli ogniem.

Czytaj dalej

Chicago: kobieta zginęła w pożarze

Kobieta zginęła w pożarze mieszkania na południu Chicago. W pożarze poszkodowane zostały także dwie inne osoby. Jak na razie nie są znane przyczyny wybuchu ognia.

Czytaj dalej

Illinois: 75 nowych sklepów sprzedających marihuanę

Od dzisiaj, od godziny 9:30 rano, do godziny 4 po południu 2 stycznia 2020 roku, można składać wnioski o przyznanie licencji na otwarcie sklepu sprzedającego konopie indyjskie.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10