Polamer Inc
Polvision

W kategorii

14-latek postrzelony w mieszkaniu. Kula trafiła go przez ścianę

Czternastoletni chłopiec z Riverdale, dzielnicy na dalekim południu Chicago, został ranny po tym jak zabłąkana kula przeszła przez ścianę i trafiła go.

Czytaj dalej

Osiołek na autostradzie nr 90 [wideo]

Osiołek spacerował w środę autostradą nr 90 niedaleko Arlington Heights Road. Zajęli się nim funkcjonariusze z biura szeryfa powiatu Cook. Osiołkowi, którego nazwano Dusty, nic się nie stało! Nagranie zostało zarejestrowane policyjną kamerą.

Czytaj dalej

Wietrznie i zimno przed Wielkanocą, ale w świąteczną niedzielę bardzo ciepło

Gwałtowne burze z wiatrem o sile tornada, z opadami gradu, w piątek przesuwać się będą z Południa w stronę Wschodniego Wybrzeża. Ostrzeżenie wystosowane przez Krajowe Centrum Meteorologiczne dotyczy obszaru zamieszkałego przez prawie 100 milinów ludzi.

Czytaj dalej

Zaginął 5-latek z domu w Crystal Lake

FBI i policja prowadzą poszukiwania zaginionego 5-letniego chłopca z Crystal Lake. Śledczy zwracają się o pomoc do opinii publicznej. Andrew "AJ” Freund ostatni raz widziany był o godz.9.00 wieczorem w środę, kiedy poszedł spać w domu jego rodziny przy 100 Dole Avenue w Crystal Lake.

Czytaj dalej

Zmarł Chet Coppock, legendarny dziennikarz sportowy

Legendarny chicagowski dziennikarz sportowy Chet Coppock nie żyje. Prezenter radiowy i telewizyjny zmarł z powodu odniesionych obrażeń w wypadku samochodowym w Karolinie Południowej. Miał 70 lat.

Czytaj dalej

Kolejny spadek populacji metropolii chicagowskiej

Metropolia chicagowska ciągle traci mieszkańców. Populacja naszego miasta i jego okolic spadła czwarty rok z rzędu - wynika z najnowszych danych biura spisu powszechnego.

Czytaj dalej

Trzy osoby zginęły, a sześć zostało rannych w środę w strzelaninach

Trzy osoby zginęły, a sześć zostało rannych w strzelaninach, do których doszło w środę na terenie Chicago. 18-latek został zastrzelony dzielnicy Logan Square na północnym zachodzie miasta.

Czytaj dalej

Grupa ponad 500 nastolatków w centrum Chicago, doszło do incydentów

Ponad 200 policjantów wysłano w środę wieczorem do centrum Chicago do zaprowadzenia porządku w związku z chaosem wywołanym przez licząca prawie 500 osób grupę młodych ludzi.

Czytaj dalej

Student ugodzony nożem na terenie East-West University w centrum Chicago

Policja aresztowała sprawcę ataku nożem, do którego doszło we wtorek po południu na terenie East-West University w centrum Chicago.

Czytaj dalej

Wyższe mandaty za omijanie szkolnych autobusów

Wysokość mandatów dla kierowców, którzy zostaną złapani podczas omijania zatrzymanego szkolnego autobusu z wyciągniętym znakiem STOP, mogą zostać podwojone.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10