Polamer Inc

W kategorii

Napady rabunkowe w podziemnych przejściach CTA w centrum

Chicagowska policja ostrzega mieszkańców korzystających z transportu publicznego przed rabusiami. Do trzech incydentów doszło w niedzielę w przejściu podziemnym pomiędzy stacjami kolejki CTA na jej czerwonej i niebieskiej linii w centrum.

Czytaj dalej

Redaktor naczelny "Chicago Reader" zwolniony

Redaktor naczelny dziennika "Chicago Reader" Mark Konkol został w sobotę zwolniony z pracy. Kierownictwo Sun-Times Media Group podjęło taką decyzję po ukazaniu się na okładce czwartkowego wydania dziennika kontrowersyjnej karykatury J.B. Pritzkera, kandatyta w demokratycznych prawyborach na gubernatora Illinois.

Czytaj dalej

Rezygnacja dyrektora Illinois Tollway

Zarząd stanowych płatnych autostrad Illinois Tollway poinformował o rezygnacji z zajmowanego stanowiska dyrektora agencji Grega Bedalova. Nominację na tę pozycję Bedalov otrzymał od Bruce’a Raunera w 2015 roku.

Czytaj dalej

Miejska karta indentyfikacyjna ważna przy wyborach

Sekretarz miasta Chicago Anna Valencia poinformowała, że karty identyfikacyjne (municipal ID), których wydawanie rozpocząć się ma na wiosnę, będą ważnymi dokumentami potwierdzającymi tożsamość przy wyborach.

Czytaj dalej

Były bibliotekarz oskarżony o kontakty seksualne z nieletnią

Były pracownik biblioteki publicznej w Elk Grove Village, na północno-zachodnich przedmieściach, przyznał się przed sądem powiatu DuPage do konatktów seksualnych z nieletnią.

Czytaj dalej

Pasażer Ubera zastrzelony podczas kursu na południu Chicago

Pasażer Ubera zastrzelony w czasie kursu na południu Chicago jest jedną z pięciu ofiar śmiertelnych strzelanin, do których doszło na terenie naszego miasta od początku weekendu połączonego z obchodami poniedziałkowego święta - Dnia Prezydentów.

Czytaj dalej

Protest przeciwko przemocy z bronią palną

Wiec przeciwko przemocy z bronią palną będący zarazem wyrazem solidarności z rodzinami zabitych i rannych w strzelaninie w szkole w Parkland na Florydzie - odbył się w niedzielę na Federal Plaza w centrum Chicago. Część protestujących przeszła pod Trump Tower.

Czytaj dalej

Kolejne ofiary strzelanin w Chicago

Trzy osoby zostały zabite a dziewięć kolejnych rannych w strzelaninach, do których doszło na terenie Chicago w sobotę i rano w niedzielę. Ostatnie morderstwo miało miejsce o godz. 5.20 rano w niedzielę przy 7700 South Kilbourn Ave. na południowym-zachodzie Chicago.

Czytaj dalej

Zastrzelony mężczyzna w płonącym samochodzie w Mount Prospect

Mężczyzna, którego ciało znaleziono w płonącym samochodzie w piątek w Mount Prospect, na północnych przedmieściach, został zastrzelony. Policja wszczęła śledztwo w sprawie morderstwa.

Czytaj dalej

Pogrzeb komandora Paula Bauera

Dowódca 18. dystryktu policyjnego w Chicago, komandor Paul Bauer, który został zastrzelony we wtorek podczas próby obezwładnienia recydywisty przy Thompson Center w centrum w Chicago, zostanie zapamiętany jako "modelowy policjant", który nie był zainteresowany autopromocją, nawet po awansie na wysokie stanowisko w departamencie.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10