Polamer Inc

W kategorii

Radny Moreno udawał policjanta

Wszczęto dochodzenie w sprawie nadużyć radnego Proco “Joe” Moreno. Polityk miał podawać się za funkcjonariusza chicagowskiej policji . W ub. niedzielę o godzinie 6:30 wieczorem, w okolicach 3300 North Clark Street, doszło do utarczki słownej pomiędzy Moreno i 38-letnią kobietą.

Czytaj dalej

Wyrok ws. próby porwania i gwałtu na 4-latku

40-letni Kevin Sorensen został skazany na 18 lat pozbawienia wolności za próbę porwania i gwałtu na 4-letnim chłopcu. W kwietniu, mężczyzna przyznał się do winy tłumacząc swoje zachowanie chorobą psychiczną.

Czytaj dalej

Twórca "Fasolki" pozywa NRA (WIDEO)

Twórca rzeźby Cloud Gate czyli chicagowskiej “Fasolki”, usytuowanej w Millennium Park, w centrum miasta, brytyjski artysta Anish Kapoor, podał Krajowe Stowarzyszenie Strzeleckie (NRA) do sądu. Oskarża on niedochodową organizację o naruszenie praw autorskich.

Czytaj dalej

Odwołane loty na O'Hare i Midway

Linie lotnicze w środę rano nadrabiają odwołane loty na O'Hare i Midway. We wtorek z powodu niesprzyjających warunków pogodowych w metropolii chicagowskiej, w tym ulew i mgły, z rozkładu wypadło kilkaset połączeń.

Czytaj dalej

Gubernator krytykuje politykę rozdzielania rodzin imigrantów na granicy

Gubernator Bruce Rauner uważa, że administracja prezydenta Donalda Trumpa powinna skończyć z polityką oddzielania dzieci imigrantów od rodziców po zatrzymaniu na południowej granicy.

Czytaj dalej

Poszukiwany sprawca pobicia i rabunku w kościele (WIDEO)

Chicagowska policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyzny, który w miniony piątek obrabował kościół St. Thomas More Catholic Church przy 2825 West 81st Street w dzielnicy Ashburn, na południowym zachodzie miasta.

Czytaj dalej

Northwestern University pozbawia Billa Cosby'ego honorowego tytułu

Władze Northwestern University z Evanston, na północnych przedmieściach, postanowiły odebrać honorowy tytuł doktora nauk humanistycznych Billowi Cosby'emu.

Czytaj dalej

Atak na mężczyznę na stacji CTA w Oak Park

32-letni mieszkaniec Chicago został ponad 12-krotnie pchnięty ostrym narzędziem na stacji kolejki CTA na jej niebieskiej linii w Oak Park przy 900 South East Avenue. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na stacji przy 900 South East Avenue.

Czytaj dalej

17-latek drugą śmiertelną ofiarą strzelaniny w dzielnicy University Village

Zmarła druga ofiara strzelaniny, do której doszło wcześnie rano w poniedziałek dzielnicy University Village, na zachodzie Chicago. To 17-latek, kilka razy postrzelony w głowę, który został przypadkowo uznany za nieżyjącego i przykryty prześcieradłem przez sanitariuszy.

Czytaj dalej

Morderstwo rodziny i samobójstwo w Darien

Policja w Darien, na południowo-zachodnich przedmieściach, poinformowała, że za śmierć rodziny Esho 10 czerwca 2018 roku, odpowiada 42-letni Olasunkanmi Esho, który najpierw zastrzelił żonę i córkę, a następnie popełnił samobójstwo.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10