Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Premier T. May zgadza się na głosowanie ws. drugiego referendum brexitowego

Brytyjska premier Theresa May zgodziła się na głosowanie w sprawie drugiego referendum brexitowego, ale pod warunkiem poparcia przez posłów jej wizji wyjścia kraju z Unii Europejskiej.

Czytaj dalej

Syria prawdopodobnie użyła broni chemicznej

Stany Zjednoczone podejrzewają, że syryjska armia używa broni chemicznej. W tym kontekście Departament Stanu wymienia prawdopodobny atak z użyciem chloru, do którego miało dojść w niedzielę na północnym zachodzie Syrii.

Czytaj dalej

Były doradca prezydenta Trumpa odmówił składania wyjaśnień w Kongresie [wideo]

Były doradca prawny prezydenta Trumpa Donald McGahn odmówił składania wyjaśnień przed Kongresem w sprawie śledztwa prowadzonego przed prokuratora specjalnego Roberta Muellera dotyczącego rzekomej ingerencji Rosji w wybory prezydenckie.

Czytaj dalej

Kraków: Sześcioraczki w dobrym stanie, ale nadal w inkubatorach [wideo]

Sześcioraczki z Krakowa w relatywnie dobrym stanie dzień po narodzinach. Wczoraj w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim przyszły na świat 4 dziewczynki i 2 chłopców.

Czytaj dalej

Prezydent Iranu nie będzie rozmawiał z USA w obecnej sytuacji

Prezydent Iranu Hasan Rowhani oświadczył, że obecne napięcie między Stanami Zjednoczonym a Iranem uniemożliwia wszelkie rozmowy między tymi krajami. W ten sposób irański polityk ustosunkował się do słów prezydenta Donalda Trumpa, który powiedział, że jest skłonny rozmawiać z Teheranem gdy ten będzie do tego gotowy.

Czytaj dalej

Prezydent Trump ponownie ostrzega Iran

Prezydent Donald Trump powiedział, że Iran "spotka się z wielką siłą", jeśli w jakikolwiek sposób będzie działał przeciwko amerykańskim interesom na Bliskim Wschodzie. "Nie będziemy mieli wyboru" - powiedział dziennikarzom prezydent.

Czytaj dalej

Francja: sąd nakazał wznowienie utrzymywania przy życiu chorego w stanie całkowitej śpiączki

Sąd apelacyjny w Paryżu nakazał wznowienie utrzymywania przy życiu 42-letniego Vincenta Lamberta, pozostającego w śpiączce od 10 lat. Sąd polecił władzom podjęcie wszystkich możliwych działań, aby utrzymać mężczyznę przy życiu.

Czytaj dalej

Ford zapowiada zwolnienia pracowników

Koncern motoryzacyjny Ford zapowiedział zwolnienie 10% pracowników. To element planu restrukturyzacji, który ma pomóc amerykańskiej firmie zwiększyć produkcję samochodów elektrycznych i autonomicznych.

Czytaj dalej

Policjant zginął na służbie w Alabamie. Sprawca aresztowany

Policja w Alabamie aresztowała poszukiwanego sprawcę, który w niedzielę w nocy otworzył ogień do interweniujących funkcjonariuszy. Jeden z policjantów zginął, a dwóch trafiło do szpitala. Sprawca to 29-letni Grady Wayne Wilkes.

Czytaj dalej

Google odcina Huawei od niektórych uaktualnień Androida

Firma Google odcięła dostęp do części swoich usług smartfonom Huawei. To skutek działań rządu Stanów Zjednoczonych, których celem jest ograniczenie roli chińskiego producenta na rynku telekomunikacyjnym.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10