Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Działalność konspiracyjna Marii Butiny szersza niż sądzono

Według agencji Reutera, działalność Marii Butiny była szersza, niż sądzono. Rosjanka, oskarżona w Stanach Zjednoczonych o konspirację i nielegalną działalność na rzecz Moskwy, utrzymywała kontakty z przedstawicielami władz wysokiego szczebla - w tym urzędnikami Rezerwy Federalnej (FED) i Departamentu Skarbu.

Czytaj dalej

Strzelanina w Toronto. Dwie osoby nie żyją (WIDEO)

W Toronto uzbrojony napastnik otworzył w niedzielę w nocy ogień do ludzi na ulicy. Dwie osoby zginęły, a 13 jest rannych. Sprawca nie żyje. Na razie nie wiadomo, czy strzelanina była aktem terrorystycznym.

Czytaj dalej

Trump weźmie udział w szczycie G20 w Argentynie

Prezydent Donald Trump przyjedzie na szczyt G20 w Argentynie, który odbędzie się w dniach 30 listopada- 1 grudnia. Poinformował o tym sekretarz skarbu Steven Mnuchin na konferencji prasowej w Buenos Aires po spotkaniu ministrów finansów krajów G20.

Czytaj dalej

Prezydent Trump odpowiada na słowa przywódcy Iranu

Prezydent Donald Trump odpowiedział na słowa skierowane pod jego adresem przez Hasana Rouhaniego. Przywódca Iranu oświadczył w niedzielę, że "Ameryka powinna wiedzieć, że wojna z Iranem to matka wszystkich wojen".

Czytaj dalej

Zmarł prof. Thaddeus Radzilowski, historyk i działacz polonijny

Nie żyje profesor Thaddeus Radzilowski, prezes i współzałożyciel Instytutu PIAST, historyk, członek-korespondent Polskiej Akademii Nauk i działacz polonijny. Zmarł po długiej chorobie w piątek w wieku 80 lat w West Bloomfield w Michigan.

Czytaj dalej

Przywódca Iranu ostrzega prezydenta Trumpa

Przywódca Iranu Hasan Rouhani ostrzegł prezydenta Donalda Trumpa przed prowadzeniem wrogiej polityki wobec jego kraju.

Czytaj dalej

Andrzej Bargiel jako pierwszy na świecie zjechał na nartach z K2

Andrzej Bargiel jako pierwszy na świecie zjechał na nartach ze szczytu K2 (8611 metrów). O zdarzeniu poinformowano na koncie Polaka na Twitterze.

Czytaj dalej

Strzelanina w Trader Joe's w Los Angeles

Uzbrojony napastnik przez trzy godziny przetrzymywał w sobotę zakładników w supermarkecie w Los Angeles po czym oddał się w ręce policji. W sklepie doszło do strzelaniny, w której zginęła jedna osoba. Sprawca postrzelił także dwie inne osoby.

Czytaj dalej

Iran grozi zamknięciem Cieśniny Ormuz

Irańscy przywódcy grożą zamknięciem Cieśniny Ormuz, łączącej Zatokę Perską z Oceanem Indyjskim. Najwyższy duchowy przywódca Iranu Ajatollah Ali Chamenei podczas spotkania z przedstawicielami ministerstwa spraw zagranicznych, poparł prezydenta Hassana Rouhaniego, który zagroził zamknięciem cieśniny w przypadku blokady eksportu irańskiej ropy przez Stany Zjednoczone.

Czytaj dalej

Ukraina otrzyma w tym roku od USA 200 mln dol. na obronę

Stany Zjednoczone przekażą w tym roku Ukrainie 200 milionów dolarów na obronę. Poinformowała o tym ambasada Stanów Zjednoczonych w Kijowie. Amerykańscy dyplomaci zapewniają, że ich kraj wspiera Ukrainę w obliczu rosyjskiej agresji.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10