Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Polska: coraz więcej dzieci objętych programem "Rodzina 500 Plus"

Coraz więcej dzieci korzysta z rządowego programu "Rodzina 500 Plus". Programem objętych jest już ponad 6 milionów 800 tysięcy dzieci. Od początku istnienia, czyli od 1 kwietnia 2016 roku wsparcie wyniosło ponad 92 miliardy złotych.

Czytaj dalej

Prezydent Duda o reformie sądownictwa

Prezydent Andrzej Duda podkreślał na spotkaniu z górnikami potrzebę reformy wymiaru sprawiedliwości. Prezydent i premier Mateusz Morawiecki spotkali się z górnikami w katowickim "Spodku" podczas tradycyjnej Karczmy Piwnej.

Czytaj dalej

USA: kontrole osób przylatujących z Chin w związku z wirusem

Hongkong, Tajlandia, Japonia i USA wprowadziły na lotniskach kontrole osób przylatujących z Chin w związku z rozprzestrzeniającym się tam wirusem. Jest to atakująca płuca choroba przypominająca wirus SARS.

Czytaj dalej

Londyn: ZOO świętuje Dzień Kubusia Puchatka

Dziś Dzień Kubusia Puchatka, przypadający w rocznicę urodzin jego twórcy, A. A. Milne'a. Dzień obchodzony jest szczególnie przez londyńskie ZOO, gdzie mieszkała Winnie - pierwowzór bohatera słynnych powieści.

Czytaj dalej

Polska: rekordowy rok dla portów morskich

Kolejny rekordowy rok dla portów morskich w Polsce. Przeładunek towarów w 2019 roku wyniósł ponad 108 milionów ton.

Czytaj dalej

Iran przekaże Ukrainie czarne skrzynki zestrzelonego samolotu

Maszyna należąca do ukraińskich linii lotniczych rozbiła się 8 stycznia krótko po starcie. W wyniku katastrofy zginęło 176 osób. Teraz Ukraina ma otrzymać od Iranu czarne skrzynki zestrzelonego samolotu.

Czytaj dalej

Andrzej Duda: Polacy mają prawo sami decydować o sobie i swoich prawach

Prezydent Andrzej Duda powiedział, że próbuje się na wszystkie możliwe sposoby odebrać Polakom prawo do posiadania uczciwego, dobrego wymiaru sprawiedliwości.

Czytaj dalej

PLL LOT trzecim europejskim przewoźnikiem na lotnisku Pekin-Daxing

Polskie Linie Lotnicze LOT są trzecim europejskim przewoźnikiem, który korzysta z najnowszego i największego lotniska na świecie Pekin-Daxing. W stolicy Chin odbyła się gala z okazji inauguracji połączenia.

Czytaj dalej

Watykan: uczestnicy mszy świętej otrzymają od papieża Biblie

Każdy uczestnik mszy świętej, którą papież odprawi 26 stycznia w bazylice watykańskiej otrzyma w prezencie Biblię z papieską dedykacją. Franciszek ustanowił trzecią niedzielę roku liturgicznego Niedzielą Słowa Bożego.

Czytaj dalej

Rosyjscy publicyści: Putin chce utrzymać władzę za wszelką cenę

Część rosyjskich publicystów ostrzega, że Władimir Putin chce, za wszelką cenę, utrzymać władzę. Napisano o tym między innymi w „Nowej Gazietie”. Według autorki tekstu mają temu służyć proponowane przez prezydenta Rosji poprawki do konstytucji.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10