Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Izba Reprezentantów odrzuciła rezolucję ws. impeachmentu prezydenta Trumpa

Izba Reprezentantów zagłosowała w środę przeciwko rezolucji w sprawie impeachmentu prezydenta Donalda Trumpa. Jej projekt przedłożył demokratyczny kongresmen Al Green.

Czytaj dalej

W Holandii i Malezji uczczono ofiary lotu MH17

W Holandii i Malezji uczczono pamięć ofiar katastrofy malezyjskiego Boeinga 777, który pięć lat temu został zestrzelony nad Ukrainą. Zginęło wtedy 298 osób. Rodziny ofiar wzywały do sprawiedliwości dla zabitych i pociągnięcia winnych do odpowiedzialności.

Czytaj dalej

Zabił 17-latkę i opublikował zdjęcia jej ciała w internecie

17-letnia dziewczyna z miejscowości Utica, na północy stanu Nowy Jork, została zabita przez mężczyznę, którego poznała niedawno na Instagramie. Sprawca morderstwa opublikował zdjęcia jej zakrwawionego ciała w internecie.

Czytaj dalej

Joaquin „El Chapo” Guzman skazany na dożywocie

Joaquin „El Chapo” Guzman, meksykański baron narkotykowy, został skazany na dożywocie i 30 lat więzienia za kierowanie organizacją przestępczą, która przemycała narkotyki do Stanów Zjednoczonych. Wyrok ogłosił sędzia federalny w nowojorskim Brooklynie.

Czytaj dalej

Rumun Mircea Geoana zastępca sekretarza generalnego NATO

Rumun Mircea Geoana będzie zastępcą sekretarza generalnego NATO, Jensa Stoltenberga. Zastąpi odchodzącą w październiku Amerykankę Rose Gottemoeller.

Czytaj dalej

Szef MSZ Jacek Czaputowicz rozpoczyna dwudniową wizytę w Waszyngtonie

Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz rozpoczyna dwudniową wizytę w Waszyngtonie. Szef polskiej dyplomacji weźmie udział w dyskusji na temat relacji USA z krajami Europy centralnej oraz wystąpi na konferencji w Departamencie Stanu na temat wolności religijnej.

Czytaj dalej

Minister M.Woś na konferencji w Departamencie Stanu

Polski rząd promuje i realizuje ideę pomocy na miejscu, jako działanie będące wyrazem poszanowania kultury i religii osób potrzebujących. Taka filozofię pomocy humanitarnej ofiarom konfliktów przedstawił w Waszyngtonie minister Michał Woś.

Czytaj dalej

Minister Jerzy Kwieciński udaje się do Nowego Jorku

Minister Jerzy Kwieciński powiedział, że polski rząd stawia sobie za cel aby bardzo dobre stosunki polityczne w większym stopniu przełożyły się na współprace gospodarczą.

Czytaj dalej

Izba Reprezentantów potępiła prezydenta D.Trumpa za wpisy na Twitterze

Większość członków Izby Reprezentantów potępiła prezydenta Donalda Trumpa za wpisy na Twitterze, uznane za rasistowskie przez Demokratów, a także większość mediów.

Czytaj dalej

Zmarł emerytowany sędzia Sądu Najwyższego USA John Paul Stevens

Zmarł emerytowany sędzia Sądu Najwyższego USA John Paul Stevens. Miał 99 lat. Do sądu został nominowany przez republikańskiego prezydenta Geralda Forda w 1975 r.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10