Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Prezydent Trump proponuje demokratom kompromis [WIDEO]

Prezydent Donald Trump proponuje układ, który zakończy częściowy paraliż administracji federalnej. Oferuje demokratom ustępstwa w sprawie statusu uchodźców i części nieudokumentowanych imigrantów w zamian za fundusze na budowę muru na granicy z Meksykiem. Pierwsze reakcje Demokratów są nieprzychylne.

Czytaj dalej

Prezydent Trump o kolejnym spotkaniu z Kim Dzong Unem (WIDEO)

Prezydent Donald Trump ocenił po spotkaniu z przedstawicielem Pjongjangu, że w relacjach pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną nastąpił "duży postęp"

Czytaj dalej

Owsiak wraca do kierowania WOŚP

Jerzy Owsiak poinformował, że nadal będzie prezesem fundacji Wielkiej Orkiestry Świętej Pomocy. W poniedziałek po śmierci Pawła Adamowicza, zapowiedział, że zrezygnuje z kierowania fundacją WOŚP.

Czytaj dalej

Meksyk - kilkadziesiąt ofiar po eksplozji rurociągu

W Meksyku co najmniej 66 osób zginęło, a 76 zostało rannych w wyniku wybuchu rurociągu z ropą naftową. Ofiary to przede wszystkim mieszkańcy okolicznych miejscowości, którzy próbowali ukraść paliwo wyciekające z uszkodzonej części ropociągu.

Czytaj dalej

W Gdańsku zakończyły się uroczystości pogrzebowe Pawła Adamowicza

Złożeniem urny z prochami w kaplicy św.Marcina Bazyliki Mariackiej zakończyły się w sobotę uroczystości pogrzebowe zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Czytaj dalej

Prezydent Trump wygłosi "ważne oświadczenie” dt. kryzysu na granicy

Prezydent Donald Trump dzisiaj po południu wygłosi w sobotę „ważne oświadczenie dotyczące kryzysu humanitarnego na południowej granicy" oraz trwającego o shutdownu, czyli częściowego zawieszenia rządu federalnego.

Czytaj dalej

Marsz dla życia w Waszyngtonie

Dziesiątki tysięcy Amerykanów wzięły udział dorocznej demonstracji przeciwników aborcji zwanej „Marszem dla życia”.

Czytaj dalej

Będzie kolejne spotkanie Trump - Kim

Będzie kolejny szczyt przywódców Stanów Zjednoczonych i Korei Północnej. Biały Dom poinformował, że do spotkania Donalda Trumpa z Kim Dzong Unem dojdzie pod koniec lutego.

Czytaj dalej

Bruksela przygotowuje się do negocjacji handlowych z USA

Komisja Europejska przygotowuje się do rozpoczęcia negocjacji handlowych ze Stanami Zjednoczonymi. Dopuszcza dyskusję o cłach na samochody, ale wyklucza rolnictwo.

Czytaj dalej

Uroczystości pogrzebowe prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

W związku z morderstwem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza w całej Polsce obowiązuje żałoba narodowa. Potrwa do soboty do 19:00 (czasu polskiego). Sobota będzie dniem pogrzebu samorządowca w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10