Bilety . com

W kategorii

Nie żyje gitarzysta AC/DC Malcolm Young

Nie żyje Malcolm Young, gitarzysta legendarnego zespołu rockowego AC/DC. Muzyk miał 64 lata. O jego smierci zespół poinformował na swoim fanpage'u na Facebooku.

Czytaj dalej

Kayla Moore staje w obronie męża

W obronie męża stanęła w piątek Kayla Moore, żona republikańskiego kandydata do Senatu, która twierdzi, że oskarżające go kobiety działają na polityczne zlecenie. "Chciałam podziękować mieszkańcom Alabamy za to, że są mądrzejsi. Będą was wyzywać, mówić o was złe rzeczy" - mówiła.

Czytaj dalej

Kontrakt na amerykańskie Patrioty dla Polski

Rząd Stanów Zjednoczonych formalnie zaakceptował propozycję sprzedaży Polsce systemów obrony przeciwrakietowej Patriot. Wartość kontraktu może przekroczyć 10 miliardów dolarów. Departament Stanu przesłał do Kongresu oficjalną notę o zamiarze zawarcia kontraktów.

Czytaj dalej

Departament Stanu ostrzega przed zamachami w Europie w czasie świąt

Departament Stanu ostrzegł obywateli Stanów Zjednoczonych przed "podwyższonym ryzykiem ataków terrorystycznych w Europie, szczególnie w okresie świątecznym". Ostrzeżenie to obowiązuje do 31 stycznia przyszłego roku.

Czytaj dalej

Nie żyje Franciszek Kornicki, weteran Kampanii Wrześniowej

Zmarł podpułkownik Franciszek Kornicki, polski dowódca dywizjonów lotniczych RAF z okresu II wojny światowej, weteran kampanii wrześniowej. 18 grudnia obchodziłby 101. urodziny. Po 17 września 1939 roku Kornicki dostał się do Wielkiej Brytanii przez Rumunię i Francję, a w 1943 roku - w wieku 26. lat - został najmłodszym dowódcą w polskim lotnictwie, obejmując Dywizjon 308.

Czytaj dalej

Prezydent Trump skrytykował senatora Frankena za molestowanie

Prezydent Donald Trump przerwał milczenie w sprawie ostatnich oskarżeń polityków o molestowanie kobiet. Odniósł się jednak tylko do sprawy demokratycznego senatora Ala Frankena, którego o napastowanie publicznie oskarżyła dziennikarka radiowa.

Czytaj dalej

Wyciek ropy z rurociągu Keystone w Dakocie Południowej

Prawie 210 tysięcy galonów ropy naftowej wyciekło w Dakocie Południowej z rurociągu Keystone. Usuwanie awarii zajmie kilka dni, bo rury znajdują się pod powierzchnią ziemi. Przyczyna wycieku jest objęta śledztwem - wynika z oświadczenia firmy TransCanada.

Czytaj dalej

Coraz bliżej do podpisania umowy na Patrioty

Zakup przez Polskę systemów obrony przeciwrakietowej Patriot coraz bliżej. Administracja ma w piątek przesłać do Kongresu oficjalną notę o zamiarze sprzedaży tego uzbrojenia dla Polski.

Czytaj dalej

Proces senatora Menendeza unieważniony

Proces w sprawie korupcyjnych zarzutów wobec demokratycznego senatora z New Jersey Roberta Menendeza został unieważniony. Stało się tak po tym jak ława przysięgłych poinformowała, że nie jest w stanie jednomyślnie orzec o winie polityka.

Czytaj dalej

Senator Al Franken oskarżany o molestowanie

Kolejny polityk oskarżany o seksualne molestowanie. Tym razem chodzi o demokratycznego senatora z Minnesoty Ala Frankena. Dziennikarka radiowa z Los Angeles, Leeann Tweeden, oskarżyła go, że w 2006 roku miał ją napastować w trakcie nagrania programu komediowego.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

NEWSLETTER