Polamer Inc
Polvision

W kategorii

Prezydent Trump dziękuje Arabii Saudyjskiej za spadek cen ropy

Prezydent Donald Trump podziękował Arabii Saudyjskiej za obniżanie cen ropy. Zrobił to we wpisie zamieszczony w środę rano na Twitterze ze swojego klubu golfowego Mar-a-Lago na Florydzie, gdzie spędza święta.

Czytaj dalej

Śledztwo ws. morderstwa prezesa Square One i jego rodziny

Prezes firmy technologicznej Square One, Keith Caneiro, jego żona i dwójka dzieci zostali we wtorek znalezieni martwi w swojej spalonej posiadłości w Colts Neck stanie New Jersey. Policja wszczęła śledztwo w sprawie poczwórnego morderstwa.

Czytaj dalej

Znana jest przyczyna śmierci Andrzeja Gmitruka

Trener boksu Andrzej Gmitruk zmarł w wyniku ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej - poinformowała Polską Agencję Prasową Barbara Sobotka z prokuratury w Mińsku Mazowieckim, która prowadzi tę sprawę.

Czytaj dalej

Więcej ofiar śmiertelnych pożarów w Kalifornii

Liczba ofiar katastrofalnych pożarów, które zniszczyły obszary na północy Kalifornii, wzrosła w środę do 81. Na liście osób zaginionych widnieje 870 nazwisk - poinformowało biuro szeryfa powiatu Butte.

Czytaj dalej

Nowy szef Interpolu pochodzi z Korei Południowej

Kim Dzong Jang z Korei Południowej został nowym szefem międzynarodowej organizacji policyjnej. W głosowaniu wzięło udział 1000 przedstawicieli ze 173 krajów świata. W Dubaju zakończy się dzisiaj 87 Zgromadzenie Ogólne Interpolu.

Czytaj dalej

Sałata rzymska - ostrzeżenie (WIDEO)

Przedstawiciele Departamentu Zdrowia ostrzegają przed zakupem i spożywaniem sałaty rzymskiej. Z powodu zakażenia bakterią E.coli zachorowało już ponad 30 osób w 11 stanach.

Czytaj dalej

Błaszczak: amerykańska baza w Polsce wzmocnieniem dla NATO

Minister obrony podkreślał w kwaterze głównej NATO, że utworzenie stałej amerykańskiej bazy w Polsce to wzmocnienie obronne na wschodniej flance. Mariusz Błaszczak mówił o tym we wtorek podczas spotkania w Brukseli z sekretarzem generalnym Sojuszu Północnoatlantyckiego Jensem Stoltenbergiem.

Czytaj dalej

USA popierają południowokoreańskiego kandydata na szefa Interpolu

Sekretarz stanu Mike Pompeo powiedział, że Kim Chan Yang ma w Stanach Zjednoczonych "zdecydowane" poparcie jako kandydat na szefa Interpolu. Rywalem policjanta pochodzącego z Korei Południowej jest rosyjski generał Aleksander Prokopczuk.

Czytaj dalej

Prezydent Trump ułaskawił dwa indyki (WIDEO)

Prezydent Donald Trump ułaskawił dwa indyki o imieniu Peas i Carrots, które pochodzą z farmy w Dakocie Południowej. Uroczystość odbyła się we wtorek w Ogrodzie Różanym Białego Domu.

Czytaj dalej

Znaleziono kolejne ciała ofiar pożarów Kalifornii

Na północny Kalifornii w poniedziałek znaleziono w zgliszczach szczątki dwóch kolejnych osób. Tym samym liczba liczba ofiar niszczycielskiego pożaru wzrosła 79.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10