Polamer Inc
Bilety . com

W kategorii

Amerykańskie sankcje wobec Rosji

Amerykanie rozszerzają listę sankcji wobec Rosji. Departament Stanu ogłosił, że zostaną nimi objęte kolejne 33 osoby i firmy. Ma to być kara dla rządu w Moskwie za "wrogą działalność".

Czytaj dalej

Pracownica sprawczynią strzelaniny w Maryland

Bilans strzelaniny w stanie Maryland to cztery osoby zabite i trzy ranne. Policja poinformowała, że wśród śmiertelnych ofiar jest sprawczyni tragedii. Do strzelaniny doszło w położonej 30 mil na północ od Baltimore miejscowości Aberdeen.

Czytaj dalej

Abu Zabi - najbezpieczniejsze miasto na świecie

Abu Zabi - stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich - została uznana po raz drugi z rzędu za najbezpieczniejsze miasto świata. Ranking bazy danych Numbeo pokazuje, że statystycznie dochodzi tam do najmniejszej liczby przestępstw

Czytaj dalej

Niski poziom ciśnienia przyczyną zawrócenia samolotu Jet Airways (WIDEO)

Niski poziom ciśnienia w samolocie indyjskich linii Jet Airways, lecącym z Bombaju do Jaipur, był przyczyną zawrócenia maszyny. Podczas lotu około 30 pasażerów skarżyło się na krwawienia z nosa i uszu.

Czytaj dalej

Zakończył się szczyt przywódców obu Korei (WIDEO)

Wspólna wizyta przywódców obydwu państw koreańskich na górze Pektu, uznawanej przez Koreańczyków za świętą, zakończyła trzydniowy szczyt przywódców Północy i Południa.

Czytaj dalej

Strzelanina w budynku biurowym w stanie Wisconsin

Co najmniej trzy osoby zostały ranne w strzelaninie w Middleton w stanie Wisconsin. Napastnik postrzelony przez policję nie żyje. Do zdarzenia doszło ok. 10:30 rano w środę w budynku biurowym w firmie komputerowej.

Czytaj dalej

Trump odwiedza miejsca dotknięte huraganem Florence

Prezydent Donald Trump udał się w środę do Karoliny Północnej i Karoliny Południowej, by na miejscu zapoznać się ze skalą zniszczeń po uderzeniu w ubiegły piątek huraganu Florence.

Czytaj dalej

Kawa - wschodząca gwiazda prewencji chorób

Kawa zapobiega wielu chorobom cywilizacyjnym i wydłuża życie - podkreślali eksperci Instytutu Żywności i Żywienia na konferencji "Kawa - wschodząca gwiazda prewencji chorób".

Czytaj dalej

Korea Północna zamknie ośrodek testów jądrowych

Korea Północna zobowiązała się do całkowitego i nieodwracalnego demontażu ośrodka testów oraz wystrzeliwania rakiet. Demontaż instalacji nadzorować zaś mają zagraniczni inspektorzy.

Czytaj dalej

"Fort Trump" - czy w Polsce będą stałe bazy USA?

Informując o wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu amerykańskie media odnotowują propozycję stworzenia stałej bazy wojsk amerykańskich w Polsce i nazwania jej „Fort Trump”.

Czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10