Polamer Inc
Polvision

W kategorii

38. rocznica powstania Nizależnego Samodzielnego ZwiązkuZawodowego „Solidarność”

Niedziele 2 września 2018 r. o godz. 10:00

kościół św. Trójcy

1118 N. Noble St Chicago IL 606-42

Czytaj dalej

Boeing chińskich linii Xiamen awaryjnie lądował w Manili

Boeing 737 chińskich linii Xiamen awaryjnie lądował na lotnisku w Manili na Filipinach. Jak informuje portal airlive.net, maszyna podczas tego manewru wypadła z pasa.

Czytaj dalej

Air Blue Ogrzewanie Ochładzanie zatrudni pracowników przy installacji systemów grzewczochłodzących

Air Blue Ogrzewanie Ochładzanie zatrudni pracowników przy installacji oraz napraw systemów grzewczochłodzących. Oferuje ubezpieczenie zdrowotne, firmowy samochód, płatne wakacje oraz zarobli od $25-37 na godzinę.Dzwoń dzis i otrzymasz bonus w wysokosci $2000 .

Czytaj dalej

Firma transportowa Maya Express poszukuje kierowców z prawem jazdy CDL

Firma transportowa Maya Express poszukuje kierowców z prawem jazdy CDL. Jeśli chcesz zarabiać $1800 do $2300 tygodniowo być co dwa tygodnie w domu i jeżdzić Volvo w doskonałym stanie to nasza firma to gwarantuje. Płacimy 60c/m, direct deposit w każdy piątek. Kierowcy dostają karty na paliwo, Ipass jak również 24 godzinną pomoc. Więcej informacji pod numer 773 458 07 84

Czytaj dalej

Mega Mortgage Services poszukuje pracowników na stanowisko "loan originator"

W zwiazku z doskonałą koniunktura na rynku nieruchomości - Mega Mortgage Services firma z wieloletnią tradycją poszukuje pracowników na stanowisko "loan originator". Gwarantujemy dostęp do najlepszych programów pożyczkowych (Fannie, Freddie, FHA, VA, non QM) najniższych oprocentowań i kosztów closingu.

Czytaj dalej

Potrzebna pani do opieki nad 3-miesięcznym dzieckiem

Potrzebna pani do opieki nad 3-miesięcznym dzieckiem w Roselle. Praca od połowy września, 5 dni w tygodniu od 7:00 rano do 4:30 po południu. Wynagrodzenie $325.00. Angielski nie jest wymagany.

Czytaj dalej

Polskie przedszkole Wyspa Dzieci w Hanover Park zatrudni nauczycieli

Polskie przedszkole Wyspa Dzieci w Hanover Park, Schiller Park i Algonquin ze względu na otwarcie nowej placówki zatrudni nauczycieli na cały etat i na zastępstwa. Bardzo dobre warunki pracy, ubezpieczenie zdrowotne i na życie, miła atmosfera pracy.

Czytaj dalej

Potrzebna osoba do produkcji materiałów audio i reklam

Potrzebna osoba do produkcji materiałów audio i reklam . Wymagana znajomość programów do montażu dźwięków. Praca na pełny etat, ubezpieczenie zdrowotne. CV należy przesyłać emailem, adres: praca@polskieradio.com

Czytaj dalej

Agencja Pracy oferuje zatrudnienie

Agencja Pracy oferuje zatrudnienie -na północnych przedmieściach, 12 godzin dziennie, za $170.00 -w Arlington Heights i okolicy, dla mężczyzny, od poniedziałku do piątku, 6 godzin dziennie, $18.50 na godzinę -w Heighland Park, poniedziałki, czwartki i soboty, $16.00 na godzine

Czytaj dalej
1