RADIOWY HOROSKOP

 •  

  Horoskop dzienny od poniedziałku do piątku.

  Czwartek 19 stycznia.

   

   

  Baran

  Uspokoisz się i nabierzesz pewności siebie. Dobra kondycja fizyczna sprawi, że nawet nieco odmlodniejesz w oczach znajomych. Dzięki czemu jasniejsze spojrzenie na życie zagości u ciebie na dłużej. Ktoś będzie próbował się z tobą zobaczyć za wszelką cenę.

  Byk

  Ciekawi ludzie i dynamiczne sytuacje sprawią w twoim otoczeniu, że zatęsknisz za przygodą. Pomyśl nad tym, jak nad realnym planem a urzeczywistnisz swoje pragnienia. Przystopuj z niezdrowym jedzeniem, które cię osłabia.

  Bliźnięta

  Nie zabraknie ci dziś mnóstwa pozytywnej energii, niezbędnej do pracy, której także będzie przybywać. Pojawi się tez obietnica lepszego jutra w postaci interesujacej zapowiedzi. Przejdziesz sucha stopą przez towarzyskie niesnaski.

  Rak

  Nadchodzą pokusy i to w dużej ilości. Przygotuj się na emocjonalne trzęsienie ziemi w w bardzo głębokim i pozytywnym wydaniu. Możesz ulec tu i ówdzie, to rozbuduje twoją siłę. Nie spodziewasz się jeszcze jak dalece zajdą zmiany, którymi nie jestes w stanie pokierować.

  Lew

  Wyjdź między ludzi, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebujesz świeżych znajomości i świeżej energii. Wykorzystaj każdy pretekst do tego, aby móc oddawać się swoim pasjom, one przyciagną uwagę kogoś interesującego.

  Panna

  Lekkie uczucie nostalgii zostanie odsuniete przez uczucia kogoś bliskiego. Jeśli potrzebujesz dowodu zaangazowania dostaniesz go, chociaż nie będzie on taki oczywisty, na jaki liczysz. Podejmij szczerą rozmowę we wlasnych interesach, gwiazdy wróżą twoją wygraną.

  Waga

  Sprawy toczyć się będą wokół kwestii pieniądza. Wszystko co związane z ponoszeniem przez ciebie kosztów rozwiąże się dość szybko. Znajdziesz sposoby na przeskoczenie bariery odgradzajacej cię od możliwości korzystania z dodatkowego źródła dochodu.

   

  Skorpion

  Zostaw za sobą sprzeczkę z dnia wczorajszego. Nieporozumienie szybko się wyjaśni. Jesteś w dobrych rękach szczodrych fluidów kosmicznych, niosących drobne wygrane. Koniecznie spróbuj swego szcześcia na loterii lub wszedzie tam, gdzie przypadek odgrywa istotną rolę.

  Strzelec

  Będziesz dziś pod czujnym okiem gwiazd, które co prawda cię wesprą, ale też i rozliczą z jakości pracy, którą wykonujesz. Powróć na ziemię z niebieskich obłoków, zanim jeszcze wybierzesz się na urlop. Masz do zrobienia ważną rzecz, nie pomijaj tego.

  Koziorożec

  Bądź sobą, robienie dobrej miny do złej gry, lub przybieranie masek na potrzeby ulotnej chwili nie będzie właściwą decyzją. Postaw na szczerość i naturalność, które przychodzą ci bez trudu i są jednocześnie kluczem do sukcesu.

  Wodnik

  Wszystko co wiąże się z tworzeniem nowych rzeczy jest dla ciebie na dziś przypisane jako pozyteczne i bardzo pożądane doświadczenie. Wyjdź poza krąg znanych ci czynności i schematów. Poszerzenie pola widzenia da ci poczucie wolności.

  Ryby

  Naturalne upodobanie do ryzyka popchnie cie do podjęcia śmialej decyzji. Nie będziesz tego żałować, a jedynie zastanawiać się nad celowością swojego wyboru na dłuższą metę. Nie myśl o tym za dużo, kolejne dni wszystko unormują.